Berte to!
Card image cap

Ludmila penzion

Penzion Ludmila Rakovník se nachází v klidné vilové čtvrti nedaleko centra města, asi 100 m od lesoparku a 400 m od shopping parku STOP a OC Tesco.
Do centra města se dostanete pěšky do několika minut, budete-li si však přát, sveze vás taxi. Z penzionu lze podnikat pěší, cyklistické či automobilové výlety do širokého okolí - Křivoklát, Rabštejn nad Střelou, Krakovec, Poddžbánsko a další místa.
Podél Rakovnického potoka vede oblíbená a nenáročná cyklistická stezka.
Na autobusové i vlakové nádraží dojdete pěšky za 15 minut. Na Letiště Václava Havla dojedete autem přibližně za 50 minut. Královské město Rakovník leží 56 km západně od Prahy. Jeho historie sahá až do 13. století.

Card image cap

Dráček, Únikovka Rakovník

Jsme hlídací agentura, která se zaměřuje jak na hlídání doma tak v agentuře.
Provozujeme různé kroužky pro děti ( 4 měsíce-18 let) i dospělé.
Podílíme se na pořádání různých charitativních akcí.
ÚNIKOVKA pro děti a pro dospělé
Přijď k nám zažít dobrodružství a zjistit něco málo z historie města Rakovník

Jsme hlídací agentůra, která se zaměřuje 

podílíme se na pořádání různých charitativních akcí.

Card image cap

Byliny Rakovník

Prodáváme léčivé byliny, čajové směsi, masti, gely, sirupy, kapky, koření, mouky, cukry, sladidla, medovinu, Švédské kapky a doplňky stravy Spirulina, Chlorella, zelený ječmen a produkty od firmy Energy, Naděje, Saloos, Grešík, Popov, Oxalis, Kitl a jiné. Velký výběr bio olejů.

Card image cap

Unimont železářství

V současné době se firma zcela orientuje na maloobchodní prodej a drobné služby širokému spektru koncového zákazníka, počínaje velkými místními průmyslovými podniky a konče drobnými domácími kutily.Základní myšlenkou firmy je odborné uspokojení širokých a různorodých potřeb v oblasti nákupu potřeb pro řemeslo a údržbu.Základním sortimentem specializované prodejny je široký sortiment spojovacího materiálu a kotevní techniky, nářadí a nástrojů, zámků a dveřního kování, šroubení a příslušenství pro rozvod vzduchu.

Card image cap

Dortové studio Fantasy

NOVĚ OTEVŘENÁ CUKRÁRNA. Od loňského roku otevřené dortové studio.

Nabízíme domácí dorty bez náhražek z kvalitních surovin. Záskusky nabízíme ve formě dortu. Někdy nabízíme i klasické zákusky. To, co se v dortovém studiu upeče, ihned se prodává v cukrárně.Vše jsou to lehké, svěží dorty většinou na základě smetany ( čokoládové, pistáciové, karamelové, citronové, jahodové a další ).Dále máme v nabídce kávu, čaj, studené a teplé nápoje.Dle počasí točená zmrzlina.Ručně modelujeme figurky na dorty. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Card image cap

Svět čaje, kávy, oříšků

Jsme v Rakovníku od listopadu 2015.

Nabízíme čaje, kávu z rodinné pražírny Longberry, ručně vyráběné čokolády a pralinky, oříšky v čokoládě, mixy, musli, zákusky z cukrárny Svěženka Kralovice, doplňkový porcelán. Možnost posezení. Káva s sebou. Dárkové poukázky.

Card image cap

LUXUR Rakovník

Provozovna na Kladně a v Rakovníku.
Výkup zlata a stříbra za nejvyšší ceny.
Opravy šperků na počkání.
Snubní prsteny.

Card image cap

Sládek Foto

Digitální minilab v Rakovníku s již 18letou tradicí, zhotovení digitálních i klasických fotografií, průkazové foto na počkání, velkoformátový tisk, výroba dárkových předmětů z vlastních fotografií, digitalizace starých videokazet.

Card image cap

GSM centrum Rakovník

Prodej a servis mobilních telefonů, příslušenství, baterie do mobilních telefonů, nabíječky, pouzdra nebo PC.

Provozovna Rakovník a Nové Strašecí.

Card image cap

Swing kadeřnictví

Dámské - Pánské - Dětské 

Jiřina Součková

 

Card image cap

Aquatop

Budujeme domovy naším zbožím již od roku 1991. 

V počátcích své působnosti se AQUATOP zabýval pouze rozvody vody, odpadů a kanalizace. Postupem let se její záběr rozšiřoval a dnes je prodejnou specializující se na koupelny, vodu, kanalizaci, topení a plyn.

 

Card image cap

Šperk Wendy

Tiande kosmeceutika, Italská móda, parfémy Prouvé.

Obecné inforamce

Hlavní partneři

Sociální sítě