Berte to!
Card image cap

U Natálky drogerie

Kvalitní zboží, velký výběr za super ceny, které jinde nenajdete!

Provozovny: Hořovice, Králův Dvůr, Zdice, Žebrák.

Card image cap

Muzo Kebab

Naproti supermarketu Billa.

Pizza, kebab, saláty, posezení. Otevřeno denně mimo neděle.

Card image cap

ZK trading

Poskytujeme kompletní služby spojené s nákupem, prodejem a servisem strojů. Dále se zabýváme maloobchodním prodejem pracovních oděvů v prodejně. Máme několik stálých firem, které pravidelně zásobujeme pracovními oděvy a ochrannými pomůckami.

Card image cap

Hořovice Koberce, podlahy

Podlahové krytiny, Středočeský kraj a okolí
V naší prodejně Koberce Hořovice nabízíme na ploše 350 m2 okolo 300 rolí koberců a PVC různých šíří, designů a kvalit. Dále prodáváme plovoucí podlahy (laminát, dřevo, korek), vinylové podlahy, přechodové lišty, kusové koberce, čisticí zóny, běhouny, umělé trávy, OSB a DT desky, PVC ubrusy, chemii (stěrky, lepidla, tmely) a robotické vysavače.
Jako doplňkový prodej slouží vzorkovna - objednané řezy podlahových krytin dodáme do pěti dnů. Materiál získáváme od deseti největších velkoobchodů v ČR a SR. Naše působnost je na Berounsku, Rokycansku, Rakovnicku, Příbramsku, v Praze a Plzni. Realizujeme byty, kanceláře, ale i velké celky (haly, provozovny, školy, komerční prostory atd.).

Card image cap

Vlček elektro

Nabízíme vše od malého bílého zboží až po černou techniku. K prodávaným výrobkům nabízíme i veškeré příslušenství. K prodeji letáky Proton, Planeo. Nabízíme splátky přes Homecredit.

Card image cap

Rybářství Iva

Nabízíme krmení pro ryby, živé nástrahy, pruty, navijáky, bižuterii, camping, křesla. Výdej a příjem balíků PPL. Nabízíme dárkové poukazy.

Card image cap

Danda Kola

Naše firma se zabývá prodejem a servisem elektrokol, kol, elektrokoloběžek, koloběžek, odrážedel a cyklodoplňků.

Card image cap

Včelařský obchod

Prodej medu, medoviny, včelařského vybavení a včelích produktů.
Rodinná včelí farma se zaměřením na chov včel, produkci medu a prodej včelích produktů.
Produkujeme kvalitní med z brdských lesů: med květový, smíšený i med medovicový (lesní). 
Med má jedinečnou chuť, protože včelstva jsou umístěna v čisté krajině brdských lesů.
Náš med byl oceněn zlatou medailí v soutěži Český med 2009.

Card image cap

Akvaristika Hořovice

V naší prodejně v Hořovicích u Berouna zakoupíte akvária, akvarijní rybičky, potřeby pro akvaristiku, chovatelské potřeby pro drobná zvířata a ptáky, či krmiva a potřeby pro psy a kočky. Zajišťujeme také poradenství v oblasti akvaristiky, zakládání a údržbu akvárií.

Card image cap

Chvátalová květiny

Květiny Hořovice - v našich 2 prodejnách nabízíme čerstvé řezané květiny. Kromě nich nabízíme i netradiční květinové vazby - klobásové kytice, cigaretové kytice, kytice s penězi, kytice z lízátek pro děti, květinový koš s dudlíky, dárkové koše s kávou atd.
Na objednávku pak nabízíme svatební kytice (včetně souvisejících služeb), aranžování květin, smuteční kytice i pohřební věnce, květinovou výzdobu, květinovou výzdobu pro oslavy, pravidelnou údržbu květin atd.
Na našich prodejnách nabízíme i doplňkový sortiment: hrnkové květiny, sadbu, umělé květiny, dekorace, víno, krmivo pro psy a kočky atd.

Card image cap

Marcel Merrel nábytek

Zabývám se prodejem nábytku.

Obecné inforamce

Hlavní partneři

Sociální sítě