Berte to!
Card image cap

Wendy salón

MASÁŽ ZAD klasická či relaxační

CELKOVÁ MASÁŽ klasická či relaxační

RELAXAČNÍ n. TRADIČNÍ INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHY A DLANÍ

MEDOVÁ detoxikační n. PEELINGOVÁ MASÁŽ ČOKOLÁDOVÁ

THAJSKÁ ORIGINÁLNÍ MASÁŽ

LYMFATICKÁ MASÁŽ MANUÁLNÍ

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI 

(odlíčení, maska, depilace v obličeji, peeling, hloubkové čištění utz. špachtlí, dle požadavků barvení obočí, řas, tonizace, výživa, liftingová masáž, péče o dekolt, masáž ramen a šíje, hlavy, vpravení liftingu, vitamínů, hydratace SQOOMem...)

Card image cap

Modrý Svět penzion

Penzion nabízí ubytování ve stylově vybavených pokojích. Pokoje jsou situovány na jižní stranu s výhledem na řeku Ohři, nebo na hrad a přilehlý přírodní amfiteátr. Útulné ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupinové
individuální pobyty i ubytování pro firmy. Rodinný penzion MODRÝ SVĚT se nachází v historickém městě Loket, jehož výhodná poloha nabízí možnost výletů do blízkých Kalových Varů, na hrad Bečov, nedaleko je město Cheb i malebné Františkovy Lázně. Přímo okolo penzionu vede cyklostezka kolem Svatošských skal do Karlových Varů, zdatnější cyklisté se dostanou druhým směrem až do sousedního Německa. Asi 30 m od penzionu se nachází autobusová zastávka, vlaková zastávka je vzdálená asi 150 m od penzionu. Penzion je jen několik kroků od centra města, kde najdete mnoho restaurací a kaváren.

Penzion byl v letech 2007 – 2012 kompletně zrekonstruován. Budova penzionu je historickou památku z roku 1753.

Obecné inforamce

Hlavní partneři

Sociální sítě